Genel

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim

Euzübillahimineşşeytanirracim demek, Allah’ın rahmetinden uzak olan ve gazabına uğrayarak dünyada ve ahirette helak olan şeytandan, Allahü teâlâya sığınırım, korunurum, yardım beklerim. Ona haykırır, feryat ederim demektir.

Bismillahirrahmanirrahim demek ise, her var olana, onu yaratmakla ve varlıkta durdurmakla, yok olmaktan korumakla iyilik etmiş olan Allahü teâlânın yardımı ile, bu işimi yapabiliyorum demektir.

son arama terimleri:

    euzübillahimineşşeytanirracim anlamı, euzubillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim, euzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim anlamı, euzubillahimineşşeytanirracim, euzu billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim anlamı, euzu billahi mineşşeytanirracim anlamı, euzu billahi mineşşeytanirracim, bismillahirrahmanirrahim anlamı, bismillahirrahmanirrahim, euzu billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim, euzubillahimineşşeytanirracimin anlamı, euzubillahiminesseytanirracim ne demek, euzu billahi mineşşeytanirracim ne demek, bismillahirrahmanirrahim ne demek, eüzübillahimineşşeytanirracim\in anlamı

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Add your response